اصلاح فرم گوش نوزادان زیر 5 سال

زمان مطالعه: 2 دقیقه
ucho dziecko scaled 1 1024x683 - اصلاح فرم گوش نوزادان زیر 5 سال

فهرست مطالب

امروزه یکی از دغدغه های اصلی والدین زیبایی ظاهر کودکان و نوزادان خود است تا در جامعه دچار کمبود اعتماد به نفس نشوند، از فاکتور های مهم یک صورت زیبا داشتن گوش هایی متقارن و با سایز متناسب است. اگر شما در حال مطالعه این مقاله هستید پس زیبایی کودک شما برایتان مهم است. در ادامه همراه ما باشید تا بهترین روش های اصلاح فرم گوش نوزادان زیر 5 سال را به شما معرفی کنیم.
همچنین اگر کودک شما بالای 5 سال دارد متوانید مقاله اتوپلاستی گوش را مطالعه کنید.

بهترین روش های اصلاح فرم گوش نوزاد شما

استفاده از هدبند

یکی از روش های بسیار مناسب برای اصلاح فرم گوش های نوزادان و کودکان زیر پنج سال استفاده از هدبند است، چراکه گوش های نوزادان در این هنوز به درستی فرم و شکل مناسب خود را نگرفته و کاملا نرم است و انعطاف پذیر! از این رو میتوانید با استفاده از هدبند از بل شدن گوش نوزاد خود جلوگیری کنید.

استفاده از چسب گوش

چسب های گوش همانند هدبند ها میتوانند کمک کنند تا گوش به سر بچسبد و از سر فاصله نگیرد تا زمانی که غضروف های گوش محکم تر شوند و این شکل را حفظ کنند. بهتر است زمان خواب و در طول روز استفاده شوند.

استفاده از بالشت مناسب یا مراقبت هنگام خواب

بزرگترین دلیل برای بل شدن و برجسته شدن گوش نوزادان عدم استفاده از بالشت مناسب و یا بدخوابیدن نوزاد است. باید دقت کنید کنید که هنگام خواب نوزاد بر روی گوش خود نخوابد، زیرا غضروف ها بسیار نرم هستند و شکل پذیر، پس باید به شدت مراقب باشید.

نتیجه گیری

با استفاده از روش های بالا مانند استفاده از هدبند، چسب گوش، و نحوه خواب صحیح میتوان تا حد زیادی از برجستگی گوش جلوگیری کرد اما اگر این مشکلات همچنان پابرجا بود کلینیک آوابیوتی برای مشاوره و جراحی اتوپلاستی گوش آماده ارائه خدمات به شماست.

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر میتوانید به اینستاگرام ما مراجعه کنید.
همین حالا مشاوره رایگان دریافت کنید

گالری تصاویر